Black Shot

Ücretsiz FPS oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.4 MB
  • Version
  • Dil İngilizce
  • Firma Vertigo Games
Black Shot, 2010 yapımı ve tamamen ücretsiz oynayabileceğiniz aksiyonun son derece bol olduğu bir oyundur. Bu oyun çıktığı yıl içinde dünyanın en iyi ücretsiz FPS oyunu ünvanını elde etmiştir. Oyun içerik bakımından dolu dolu tasarlanmış bir yapıya sahipt
Black Shot, 2010 yapımı ve tamamen ücretsiz oynayabileceğiniz aksiyonun son derece bol olduğu bir oyundur. 

Bu oyun çıktığı yıl içinde dünyanın en iyi ücretsiz FPS oyunu ünvanını elde etmiştir. Oyun içerik bakımından dolu dolu tasarlanmış bir yapıya sahiptir. İyi bir senaryosu ve iyi bir atmosferi olan Black Shot ayrıca online oyun için de çok iyi grafiklere sahiptir. 

Oyunu indirdikten sonra ya da öncesinde kayıt olmalısınız ve daha sonra kendinizi sınırsız aksiyonun içine atabilirsiniz. Oyun teknolojininn hakim olduğu bir dünyada geçmektedir. İnsan klonlama, protez silahlar ile insanoğlunun robotlaşmaya doğru gittiği bir dünya burası. Bu teknoloji gittikçe insanoğlunun başına bela olmaya başlamıştır. Yapay zeka ile donatılan bu robotlar insanlarla baş edecek düzeye gelmişler ve bu sayede savaşında başlamasına neden olmuşlardır. Dünya gittikçe robotların hakimiyeti altına girmeye başlamıştır, ve insanların pek bir çaresi kalmamıştır. Tek umutları nükleer silahları kullanmaktır ama bunun için çok tedirgindirler. Bu tedirginliklerine rağmen bu silahları kullanmışlar ve dünyayı kıyamate sürüklemişlerdir. İnsanoğlu ağır yaralar almıştır ve insanlar artık yeraltında yaşamaya, robotlara karşı olan savaşlarını buradan sürdürmeye başlamışlardır. 

Oyun 3 farklı şekilde gruplanmaktadır. Cloners; Klonlama fabrikalarının tek sahibi olan bu şirket, dünya bu hale gelmeden önce kendi klonlarını üretiyordu ve Gaia şirketi ile doğrudan etkileşim içindeydi. Gaia ınc; nükleer silah teknolojisine sahip bir holding. Nükleer teknolojinin büyük bir kısmını elinde tutmaktadır. Mercenaries; dünyanın önde gelen paralı askerlerinin grubudur. Bu askerler para karşılığı klonlarla karşı savaşmaktadır. 

Bu oyunla farklı deneyimler yaşayabilirsiniz. Ücretsiz olan bu oyunu indirerek oynamaya başlayın, eğlencenin doruklarında yaşayın!
Black Shot indir